Rust Hack & Learn, Київ

Rust — нова мова системного програмування, що розробляється Mozilla. Чотири роки поспіль (2016–2019) Rust обирається “найбільш улюбленою мовою програмування” за результатами опитування Stack Overflow.

Приходьте програмувати та вивчати Rust разом з нами! Робити навчальні вправи, працювати над власною Rust задачею, допомагати open source проекту або штудіювати підручник.

Запрошуємо всіх, як досвідчених програмістів, так і тих, хто шукає нагоду написати свій перший рядок Rust коду. Якщо ви новачок, не хвилюйтеся, ми допоможемо та підтримаємо.

Де

Креативний простір “Часопис”, зала з бібліотекою. Київ, вул. Л. Толстого, 3.

Вам потрібно буде сплатити за час перебування, згідно з умовами простору (у квітні 2019 це 60 грн за годину). Детальніше про простір “Часопис” ви можете розпитати у адміністраторів.

:mask: Щоб запобігти поширенню коронавірусу (COVID-19), зустрічі в Часописі призупинено.

Коли

Починаємо кожен четвер о 18:30 з коротких привітань, потім програмуємо до 21:00. З 21:00 до 21:30 буде можливість показати результати (за бажанням) або поділитися своїми “відкриттями”.

Вимоги

Будь ласка, візьміть ноутбук. Було б чудово заздалегідь встановити на нього Rust та налаштувати улюблений редактор для роботи з Rust кодом. Якщо не вийде прийти з ноутбуком, ви завжди зможете до когось підсісти.

Обговорення

Приєднуйтесь до Slack ‘kyivlambda’, а в ньому — до каналу #rust.

Норми поведінки

Ознайомтесь та дотримуйтесь Rust Code of Conduct.